In Boxtel woont het echtpaar Van Eijndhoven, wiens liefde voor kerst duidelijk zichtbaar is door het enorme kerstdorp in hun woonkamer en op het balkon. Ze delen hun enthousiasme voor deze feestelijke traditie met iedereen die hun huis bezoekt.
Het kerstdorp heeft een prachtig oud-Hollands thema met een bakker, slager, schaatsbaan en zelfs een molentje. Marian van Eijndhoven onthult ook dat het balkon van hun huis volledig is omgetoverd tot een winterwonderland, compleet met een zweefmolen en een waterval.
De verzameling is gegroeid over een periode van zestien jaar, vanaf de aanschaf van het eerste huisje tot de toevoeging van grotere stukken zoals een stadspoort. Het echtpaar besteedt een week aan het opbouwen van het kerstdorp, met een nauwgezette taakverdeling tussen Marian en Gerard.
Hoewel de verzameling een aanzienlijke investering heeft gevergd, blijven Marian en Gerard hun collectie uitbreiden. Marian bekent dat ze zich soms moet inhouden bij het tuincentrum en de Action om niet te veel te kopen en het budget te overschrijden.
De enthousiaste kerstliefhebbers hebben nog steeds dromen voor hun kerstdorp, zoals het toevoegen van een kabelbaan. Marian en Gerard genieten van het creëren van een gezellige sfeer met hun favoriete stukjes, zoals de stadspoort en de draaimolen.
Hoewel ze het kerstdorp in januari opruimen, voelen ze altijd enige spijt omdat ze zoveel moeite hebben gedaan voor de prachtige opstelling. Toch biedt dit ook de gelegenheid om het huis grondig op te ruimen en fris te beginnen.
Bekijk hieronder de video van het betoverende kerstdorp van Marian en Gerard!